KADETI: PORAZ OFK TITOGRADA U REGIJI

Kadeti OFK Titograda poraženi su danas od Ilariona rezultatom 3:4 u 21. kolu kadetske lige u organizaciji srednje regije.

Svih sedam pogodaka postignuto je u drugom dijelu utakmice. OFK Titograd je poveo rezulatom 2:0 golovima Pavla Đuraškovića u 55′ i Igora Radevića 57′ minutu. Ilarion se potom trgnuo i sa tri gola preokrenuo rezultat. Strijelci su bili Vasilije Rašović u 70′, Bogdan Đuretić u 81′ i Mirko Raičević u 82′ minutu.

Pet minuta prije kraja Titograd je stigao do novog izjednačenja. Gol za 3:3 postigao je Balša Bogojević.

Neizvjesna završinca pripala je gostima. „Romantičari“ su imali jedanaesterac, koji nije iskoristio Filip Babović. Iz te situacije krenula je kontra gostiju, pa su u 88′ stigli do 3:4 i pobjede. Strijelac je ponovo bio Bogdan Đuretić.

KADETSKO PRVENSTVO UK FSCG CENTAR 18-19
OFK TITOGRAD 3:4 ILARION
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica

Glavni sudija: Vasilije Ljumović; I pomoćnik: Boris Mijović; II pomoćnik: Nikola Kalezić; Delegat: Bojan Rakočević.

Trener: Miloš Rašović

Prvi tim: Demir Adrović, Andrej Minić, Pavle Đurašković(od 58′ Bogojević Balša), Aleksa Ivanović, Igor Radević(od 60′ Luka Pavićević), Jovan Vujisić, Ilija Živanović(od 46′ Miloš Ljutica), Boško Vukčević(od 60′ Filip Babović), Luka Lakušić(od 46′ Marko Lubarda), Balša Janković , Emir Spahić.

Rezerve: Filip Babović, Marko Lubarda, Miloš Ljutica, Luka Pavićević, Luka Popović, Balša Bogojević.