Kadeti OFK Titograd Berane

KADETI PORAŽENI OD BERANA

Kadeti OFK Titograda poraženi su danas od OFK Berana rezultatom 1-2, u 10. kolu plej-of runde kadetske lige Crne Gore.

Berane je povelo 0-1 preko Đorđa Magelinića u 15′ minutu, što je bio rezultat prvog poluvremena. U drugom dijelu, gosti su povećali prednost na 0-2, a strijelac je bio Muslija Juković.

Za OFK Titograd gol je postigao Jovan Kljajević u 80′ minutu.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 18/19 – GRUPA A
10. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica

Glavni sudija: Vukić Femić, I pomoćnik: Ivan Lješnjak, II pomoćnik: Balša Femić, Delegat: Đorđije Maraš

Trener: Miloš Rašović

Prvi tim: Demir Adrović(g), Boško Ljumović(c) (od 29′ Luka Mihaljević(od 70′ Jovan Vujisić)), Jovan Kljajević, Sava Milić, Marko Šćepanović, Luka Smolović, Damir Adrović(od 74′ Pavle Đurašković), Viktor Roganović, Marko Lubarda(od 53′ Ilija Živanović), Dino Đukić(od 63′ Igor Radević), Rade Đaković.

Rezerve: Luka Mihaljević, Pavle Đurašković, Ilija Živanović, Anes Muratović, Igor Radević, Jovan Vujisić, Aleksa Ivanović.