KUP OMLADINACA: JELIĆ NOSIO OFK TITOGRAD DO POBJEDE

Omladinci OFK Titograda slavili su danas u prvoj rundi crnogorskog kupa protiv ekipe Iskre rezultatom 3-1. Meč nije najbolje počeo za naše momke. Skoro cijelo prvo poluvrijeme gubili smo rezultatom 0-1, da bi nekoliko minuta prije kraja prvog dijela utakmice Alden Škrijelj odlično probio po lijevoj strani, okrenuo na desnu nogu i šutirao. Lopta je pogodila lijevu stativu i odbila se pravo na nogu napadaču omladinske selekcije Mihailu Jeliću koji je pogodio gol.

Na startu drugog poluvremena Mihailo Jelić je iskoristio penal i Titograd je po prvi put vodio. Ovaj rezultat bio je aktuelan do 70′ minuta kada je Aldin Muradbašić odlično šutirao sa više od 20 metara daljine i pogodio.

Ovo je bilo dovoljno za slavlje naših fudbalskih nada u prvom kolu kupa Crne Gore za omladince.