OMLADINCI: GOLEADA I REMI U LJEŠKOPOLJU

Omladinci OFK Titograda remizirali su danas sa Mladosti Lješkopolje u 10. kolu plej-of runde omladinske lige, rezultatom 3-3.

Mladost je prva povela, u 40′ minutu, golom Lazara Stijepovića. Na pauzu se otišlo sa rezultatom 1-0.

U drugom poluvremenu „romantičari“ su preokrenuli na 1-3. Golove su postigli Alden Škrijelj u 49′ i 64′ i Nemanja Popović u 59′ minutu.

Lješkopolje je potom dalo gas i stiglo do 3-3, što je bio konačan rezultat meča. Strijelci golova za domaćine bili su Kenan Nikočević u 72′ i Vuk Dapčević u 75′ minutu.

Podjela bodova na DG Areni.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 18/19 – GUPA A
10. kolo
DG arena, Podgorica
11.05.2019

Glavni sudija: Miloš Bošković, I pomoćnik: Vasko Dragojević, II pomoćnik: Miladin Nelević, Delegat: Milorad Petković

Mladost Lješkopolje

Prvi tim: Gavrilo Jovanović, Nikola Ukšanović, Boško Brković, Nemanja Božović(od 65′ Bojan Vučinić), Marko Vujačić(od 63′ Amar Kajević), Lazar Stijepović, Petar Prelević(c), Vuk Dapčević(od 90′ Balša Bojanović), Andrija Mugoša(od 63′ Pavle Turković), Kenan Nikočević, Marko Radunović.

Rezerve: Vasilije Marković, Amar Kajević, Mitar Zejak, Vuk Pejović, Bojan Vučinić, Balša Bojanović, Pavle Turković.

Trener: Rajko Mugoša

Prvi tim: Filip Babović, Aldin Ćatović, Nemanja Popović, Matija Drinčić, Slobodan Perišić(C), Lazar Rakočević, Petar Mališić, Danilo Vujović(od 46′ Aldin Muradbašić), Amir Muzurović, Alden Škrijelj, Marko Matanović(od 82′ Balša Adžić).

Rezerve: Balša Adžić, Emir Spahić, Aldin Muradbašić.