OMLADINCI: TITOGRAD I SUTJESKA PODIJELILI BODOVE

Omladinci OFK Titograda remizirali su sa Sutjeskom u pretposlednjem, 13. kolu plej-of grupe omladinske lige, rezultatom 1:1.

Izabranici Rajka Mugoše poveli su u 20′ minutu, odličnim pogotkom Ognjena Gaševića. Sa druge strane, gosti su stigli do izjednačenja u 79′ minutu, a konačnih 1:1 postavio je Ivan Vujačić.

„Romantičarima“ je u potpunosti pripalo prvo poluvrijeme. Imali su dvije zicer prilike, ali Rakočević i Škrijelj nisu bili precizni.

U drugom dijelu, uz jaku kišu, utakmica je postala tvrđa, što su gosti iskoristili da dođu do boda. Gosti su imali i nešto lakši posao, jer je Titograd, od 65′ minuta igrao sa igračem manje. Zbog dva žuta kartona igru je morao da napusti vezista Danilo Vujović.

Momci koji treba da konkurišu za prvi tim nalaze se na petoj poziciji grupe A.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 18/19 – GRUPA A
13. kolo, Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
02.06.2019., 17:30

Glavni sudija: Aleksandar Šćekić, I pomoćnik: Marko Popović, II pomoćnik: Nikoleta Obradovic, Delegat: Darko Knežević.

Trener: Rajko Mugoša

Prvi tim: Sergej Joksimović, Amir Muzurović, Ognjen Gašević, Danilo Vujović, Marko Matanović(od 58′ Balša Adžić), Aldin Muradbašić, Lazar Rakočević(od 83′ Emir Spahić), Slobodan Perišić(c), Aldin Ćatović, Matija Drinčić, Alden Škrijelj.

Rezerve: Ivan Zlajić, Balša Adžić, Marko Šćepanović, Lazar Kukuličić, Emir Spahić, Blažo Đuškavčević

Sutjeska

Prvi tim: Radoš Dubljebić, Anto Babić(c), Ivan Toljić, Nikola Janjić, Kristijan Lalović(od 46′ Igor Pajović), Aleksandar Đukanović, Balša Dubljević, Marko Bojović, Ivan Vujačić, Jovan Mirković, Danilo Šofranac.

Rezerve: Nikola Radović, Igor Pajović.