PIONIRI IZNENADILI SUTJESKU

Pioniri OFK Titograda pobijedili su danas ekipu Sutjeske u Nikšiću rezultatom 2:4 i tako napravili iznenađenje koje su prethodnih dana priželjkivali.

Meč je praktično bio riješen u prvom poluvremenu jer su izabranici Ivana Milića, na kraju prvog dijela, vodili rezultatom 1:3.

Golove su postigli Nemanja Pavićević u 2′, Luka Radulović u 28′ i Ognjen Adžić u 33′ minutu. Za goste, strijelac je bio Vasilije Perošević u 39′.

Sutjeska je smanjila na 2:3 sredinom drugog dijela, u 65′ preko Stefana Radojevića, a konačnih 2:4 postavio je rezervista „romantičara“ Matija Laličić u 70′ minutu.

Veoma važna pobjeda pionira OFK Titograda, koji su se učvrstili na trećoj poziciji.

Pionirsko prvenstvo FSCG UKCG Centar

Službena lica: Glavni sudija: Nikola Kostić, I pomoćnik: Stefan Popović, Delegat: Boško Mijanović.