PIONIRI POBJEDOM ZAVRŠILI SEZONU: HET TRIK PAVIĆEVIĆA

Pioniri OFK Titograda pobijedili su na gostovanju Mladosti Lješkopolje rezultatom 2:7 u poslednjem kolu pionirske lige.

Izabranici Ivana Milića takmičenje završavaju na odličnom trećem mjestu.

Titograd je poveo u 7′ minutu golom Nemanje Pavićevića. Domaćin je izjednačio u 8′ preko Stefana Đalca. Nakon toga, uslijedila je odlična igra i čak tri pogotka „romantičara“. Luka Radulović je povećao prednost Titograda u 11′ minutu, a u 42′ isti igrač postavlja rezultat prvog poluvremena 1:3.

U drugom dijelu Titograd je krenuo još bolje i jače. Šanse su se ređale, a u 50′ minutu Nemanja Pavićević postiže novi pogodak, za 1:4.

Gosti su smanjili prednost pet minuta kasnije. Ponovo, strijelac je bio Stefan Đalac.

Peti gol za Titograd, a treći na meču postigao je Nemanja Pavićević u 63′ minutu meča. U 65′ Ognjen Vukašinović povećava prednost na 2:6, da bi konačan rezultat 2:7 postavio Ognjen Adžić u 70′ minutu meča.

„Imali smo mnogo prilika. Ova prednost je mogla da bude i veća, da smo bili prisebni, ali u svakom slučaju, veoma sam zadovoljan kako smo igrali u ovom meču, ali i cijele sezone. Treće mjesto je dobar rezultat i čestitam mojim momcima na partijama koje su pružali tokom čitave sezone“, poručio je nakon meča trener OKF Titograda Ivan Milić.

PIONIRSKO PRVENSTVO UK FSCG CENTAR 18-19