PIONIRI: PORAZ TITOGRADA U GRADSKOM DERBIJU

Pioniri OFK Titograda poraženi su od Budućnosti na svom terenu rezultatom 1:3.

Ova pobjeda bila je potrebna gostujućoj ekipi kako bi napravila važan korak ka osvajanju titule šampiona.

Titograd je poveo golom Luke Radulovića. Budućnost je izjednačila preko Nenada Krivokapića i na poluvremenu je bilo 1:1.

Drugo poluvrijeme pripalo je gostima, koji su iskoristili nepažnju „romantičara“ i iskoristili dva jedanaesterca. Prvi je postigao Romario Camaj, a drugi put je bio siguran Filip Perović.

Trener: Ivan Milić

Prvi tim: Ognjen Milović, Lazar Maraš, Tomislav Turović, Marko Mandić, Elez Adžović, Ognjen Adžić, Pavle Ćetković, Nemanja Radević, Nemanja Pavićević, Andrija Skrobanović, Luka Radulović.

Rezerve: Rajko Popović, Balša Radulović, Ognjen Vukašinović, Ivan Ivanović, Luka Ceković, Matija Laličić, Milan Vujošević.