POBJEDA OFK TITOGRADA U GOSTIMA LOVĆENU UZ DVIJE ASISTENCIJE NOVOVIĆA

Fudbaleri OFK Titograda pobijedili su danas na gostovanju Lovćenu na stadionu Braće Velašević u 35. kolu Telekom 1.CFL, rezultatom 1-3.

Titograd je poveo preko Marko Pavićevića u 31′ minutu. Kontru je povukao Vojin Pavlović, po lijevoj strani mu je protrčao Ivan Novović, koji je odličnim dodavanjem prema drugoj stativi pronašao napadača „romantičara“. Pavićević je bio siguran za 0-1 i 11. pogodak u sezoni.

Ovo je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Početak drugog poluvremena pripao je Titogradu. Izabranici Petera Pakulta su povećali prednost u 54′ minutu. Na asitenciju Ivana Novovića, mrežu je pogodio Balša Sekulić.

Cetinjani su smanjili razliku. Odličnu akciju Lovćena realizovao je Marko Đurović u 71′ minutu. Asistenciju je upisao Andrija Kaluđerović.

Konačan rezultat 1-3 bio je rezultat kombinacije Titogradovih rezervista. Marko Miličković je prošao po lijevoj strani, iskoristio nepažnju odbrane Lovćena koja se sporo vraćala i na petercu pronašao Miloš Brnovića, a ovaj je savladao golmana Mića Perovića.

Prva liga Crne Gore 18-19
Stadion Braće Velašević, Danilovgrad
Gledalaca: 200

Službena lica: Glavni sudija: Miloš Bošković, I pomoćnik: Jovica Tatar, II pomoćnik: Nenad Živković, Delegat: Nikola Gegaj.