PRVI PORAZ OFK TITOGRADA

Fudbaleri OFK Titograda izgubili su danas na gostovanju Rudaru rezultatom 3-1 u okviru 10. kola Telekom 1.CFL. Naši momci nisu pružili najbolju partiju, loše su počeli, što je domaćin iskoristio i na poluvremenu golom Alfonsa Sopa vodili 1-0. Drugo poluvrijeme loše je počelo za naše momke, jer je Ivan Pejaković u 50′ povećao razliku na 2-0. Pet minuta kasnije brazilac Patrik Justino postigao prošao je nekoliko naših igrača i savladao golmana Damira Ljuljanovića za tri gola prednosti domaćina.

Krajem utakmice momci su se malo podigli i golom Vojina Pavlovića u 82′ minutu smanjili rezultat na 3-1. Do kraja je viđeno nekoliko pokušaja OFK Titograda koji nisu rezultirali golom, pa je utakmica završena pomenutim rezultatom.

Ovo je prvi poraz OFK Titograda i prvi meč u kom smo primili tri gola.