USPJEŠAN VIKEND ZA OFK TITOGRAD: Seniori i omladinci slavili na gostovanu Mornaru

2018-09-17

Seniori OFK Titograda slavili su u gostima ekipi Mornara rezultatom 0-1, u okviru sedmog kola Telekom 1.CFL. Golom napadača Marka Pavićevića u 18. minutu, Titograđani su zadržali tri boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu Budućnosti.
Omladinska selekcija OFK Titograda takođe je slavila u gostima Mornaru rezultatom 0-1. U meču koji je igran u Sportskom rekreativnom centru Topolica, pobjednički gol za našu ekipu postigao je napadač Mihailo Jelić u 27′ minutu. Omladinci su trenutno četvrti na tabeli sa 13 osvojenih bodova, pet manje od prvoplasirane ekipe Sutjeske.
Kadetska selekcija izgubila je na gostovanju Rudaru u okviru sedmog kola kadetske lige. Rezultat na kraju bio je 2-1 za domaćina, a jedini pogodak za našu ekipu postigao je Sava Milić u 42′ minutu. To nije bilo dovoljno ni za bod u Pljevljima.
Već sjutradan kadeti su u okviru lige srednje regije savladali ekipu OFK Nikšića rezultatom 9:3.
Uspješan vikend za klub sa Starog Aerodroma.