KUP CRNE GORE: OFK TITOGRAD ISPAO NAKON PENALA

2018-10-24

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su danas u revanš meču drugog kola kupa Crne Gore od ekipe Petrovca. Meč koji je završen rezultatom 0-1, nastavljen je penal serijom u kojoj je Petrovac bio bolji i time obezbijedio prolaz u sledeće kolo.
Na stadionu OFK Titograda na Starom aerodromu odigran je veoma tvrd meč bez previše prilika.
U prvom poluvremenu zabilježili smo šansu Borisa Kopitovića u 19′ minutu koji je šutirao pored lijeve stative. Prvi dio meča završen je bez golova.
Drugo poluvrijeme počelo je dobro za OFK Titograd. Ekipa Igora Pamića je preuzela inicijativu. Šansu je imao napadač Marko Pavićević koji nije uspio da prevari golmana Popovića u 69′
Dva minuta nakon toga vezni igrač Vojin Pavlović je šutirao sa peterca, ali je ipak golman Popović sačuvao gol.
Petrovčani su dobro odreagovali i u 75′ minutu meča postigli gol preko Halila Muharemovića na asistenciju Japanca Tačibana Ryoya.
Meč je završen rezultatom 0-1, pa se otišlo na jedanaesterce.
Petrovac je bio bolji i slavio je rezultatom 1-3.
Ovo je četvrta utakmica za redom da OFK Titograd nije zabilježio pobjedu.