KADETI POBIJEDILI IGALO U GOSTIMA

2018-11-03

Kadeti OFK Titograda slavili su danas na gostovanju Igalu rezultatom 1-2, u okviru 13 kola kadetske lige. Ekipa Miloša Rašovića od početka je imala inicijativu, koja se isplatila u 41′ minutu kada je Nemanja Popović zatresao mrežu, a Titograd poveo rezultatom 0-1.
Dobra igra nastavila se i u drugom poluvremenu, a već sredinom drugog dijela igre Jovan Kljajević je povećao na 0:2.
Ekipa Igala preko Uroša Kovačevića je smanjila rezultat na 1:2 u 88′ minutu meča.
Kadeti OFK Titograda ostvarili su tako sedmu pobjedu. Nalaze se na šestoj poziciji sa 24 osvojena boda, jednim manje od petoplasiranog Grblja.