OMLADINCI RUTINSKI SA DEČIĆEM

2018-11-04

Omladinci OFK Titograda pobijedili su danas protiv Dečića rezultatom 3-0 u 14. kolu omladinske lige. Ekipa Rajka Mugoše od početka je imala inicijativu, a prvi gol postigao je Ćatović Aldin, nakon kornera Škrijelja Aldena. Par minuta kasnije, Rakočević Lazar je prihvatio dobru loptu u šesnaestercu i rutinski savladao gostujućeg golmana.
Drugo poluvrijeme igralo se u slabijem ritmu, sa razlogom, jer naši omladinci već u utorak u 13.30 igraju derbi protiv Budućnosti. Matanović Marko je sredinom drugog poluvremena postigao treći gol, za konačan rezultat 3-0.