POLUVRIJEME U NIKŠIĆU: SUTJESKA 1:0 TITOGRAD

2018-11-10

Fudbaleri OFK Titograda gube na poluvremenu na Gradskom stadionu u Nikšiću rezultatom 0-1, gdje gostuju lideru šampionata ekipi Sutjeske u okviru 15. kola Telekom 1.CFL. Gol za Sutjesku postigao je Stefan Lončar iz penala u 19′ minutu.

Iako domaćin vodi, ne može se zaključiti da je bio bolji rival u prvom poluvremenu. Prvi dio meča bio je veoma dinamičan. Titograd je imao tri odlične prilike. Mirko Raičević je pogodio stativu u 19′ minutu, Živković nije iskoristio zicer priliku u 21′, a Marko Pavićević je imao dobar šut u 30′, ali je golman domaćih Vladan Giljen dobro reagovao.

Sutjeska je takođe imala odličnu priliku krajem prvog poluvremena preko Zakarije, ali je golman gostiju Damir Ljuljanović odlično reagovao i sačuvao mrežu.