PETLIĆI: TITOGRAD SLAVIO U DERBIJU STAROG AERODROMA

2018-11-18

Tri crvena kartona, pet golova i žestoga borba obilježili su današnji derbi petlića OFK Titograda i Starog aerodroma. Petlići OFK Titograda pobijedili su ekipu Starog aerodroma rezultatom 4-1.
OFK Titograd je poveo već u drugom minutu preko Andrije Skrobanovića. Gosti su, nakon samo nekoliko minuta igre, postgli gol, što je dodatno motivisalo obje ekipe, pa se borba između rivala sa Starog aerodroma rasplamsala.
Titograd je poveo 2-1, a gol je postigao Dragutin Šaranović. Prvi dio utakmice bio je i najzanimljiviji. Zbog guranja sa protivničkim igračima iz ekipe Titograda isključen je, Keković Đorđe. Zbog prigovora sudiji isključen je i trener gostiju Edis Jasavić.
Drugo poluvrijeme donijelo je dominaciju OFK Titograda. Zbog vrijeđanja sudije iz gostujuće ekipe isključen je Bošković Stefan.
OFK Titograd je preuzeo inicijativu i golovima Lazara Martinovića i Marka Tadića povećao prednost na 4-1, što je bio i konačan rezultat.
Ovo je bila 12 uzastopna pobjeda petlića OFK Titograda, koji se nameću kao glavni kandidat za trofej šampiona.