POBJEDA TITOGRADA, MILIČKOVIĆ RIJEŠIO MEČ

2018-11-24

Fudbaleri OFK Titograda slavili su danas protiv ekipe Mornara rezultatom 1-0 u 16. kolu Telekom Prve crnogorske lige i tako nakon šest kola ostvarili prvu pobjedu u ligi. Pobjednički gol postigao je Marko Miličković u 60′ minutu meča prelijepim šutem iz slobodnog udarca.
Igrači Igora Pamića nisu najbolje ušli u meč. Prvo poluvrijeme bilo je tvrdo za obje ekipe, a najbolju šansu u prvom dijelu meča imao je Branko Ojdanić u koji je u 36′ minutu pokupio centaršut Marka Miličkovića i glavom šutirao pored desne stative.
Na pauzu se otišlo rezultatom 0-0.
U drugom poluvremenu viđena je potpuno druga energija igrača OFK Titograda. Preuzeli su inicijativu. Prva šansu imao je Petrović koji je u 51′, na centaršut Miličkovića, šutirao glavom direktno u golmana gostujuće ekipe.
U 58′ Petrović je probio po lijevoj strani i centrirao na drugu stativu, gdje je loptu sačekao Marko Miličković, šutirao, ali je golman Novović odlično reagovao i skinuo čist zicer.
Gol je pao u 60′ minutu nakon što je Marko Miličković, prelijepim šutem iz slobodnog udarca. Golman Novović nije imao šanse.
Trener Igor Pamić čestitao je svojim igračima na dobroj igri.
“U prvom poluvremenu imali smo problema, ali smo ipak uspjeli da se podignemo i riješimo meč. Bili smo bolji i zasluženo pobijedili”, kazao je Pamić nakon meča.