PORED DOBRE IGRE TITOGRADA, LOVĆEN "OTKINUO" BOD

2018-12-01

Fudbaleri OFK Titograda remizirali su danas sa Lovćenom u 17. kolu Telekom 1.CFL i to rezultatom 2-2. Ekipa Igora Pamića bila je bolji rival, tokom čitave utakmce je dominirala, ali je Lovćen na krilima iskusnog napadača Ivana Jablana uspio da uzme bod.
Titograđani su odlično ušli u meč. Prvu priliku imao je štoper Ojdanić u 10′ minutu meča, koji je nakon odličnog centaršuta Marka Miličkovića iz kornera pogodio prečku.
Nakon toga, Miličković je imao priliku u 18′ minutu kada je šutirao sa 10ak metara, ali je golman domaćih bio na visini zadatka.
U 28′ minutu Vojin Pavlović je postigao gol za ekipu Titograda, na asistenciju Marka Miličkovića.
Miličković je dirigovao igrom Titograda u prvom poluvremenu, pa je u 40′ minutu imao priliku da poveća prednost Titograda, ali je golman domaćih Jovan Perović još jednom ostavio svoju ekipu u igri.
Perović je još jednom bio odličan u 44′ minutu kada je Marko Pavićević, napadač OFK Titograda sa dvadesetak metara plasirao loptu u desni ugao, koju je golman Lovćena zaustavio.
Na pauzu se otišlo rezultatom 0-1, a moglo je biti i više pogodaka u mreži Cetinjana.
U drugom poluvremenu Titograd je ponovo imao inicijativu. U 60′ minutu Vojin Pavlović je imao zicer priliku. Asinstirao mu je Pavićević, ali je golman Perović ponovo bio dobar.
Lovćen je izjednačio u 64′ nakon loše odbrane Titograda. Jablan je iskoristio gužvu u šesnaestercu i spustio loptu prema Dritonu Camaju koji je sa 16 metara pogodio mrežu Ivanovića.
Titograd je dobio priliku da opet povede, minut nakon što je primio gol, Zoran Petrović je izborio jedanaesterac koji je Miličković iskoristio.
Domaćin je izjednačio i postavio konačan rezultat u 84′ minutu preko Gorana Vujovića. Penal nad napadačem Lovćena napravio je Miloš Radulović, a ovaj je bio siguran.
Titograd je u drugom poluvremenu imao čak četiri zicer prilike koje nije iskoristio. Sa druge strane domaćin nije imao puno prilika, ali ih je iskoristio, pa je meč završen neriješenim rezultatom.