PET GOLOVA U DANILOVGRADU I POBJEDA OFK TITOGRADA

2019-02-19

Fudbaleri OFK Titograda slavili su danas na gostovanju Iskri u 20. kolu Prve crnogorske lige, rezultatom 2-3 i tako na najbolji način otvorili proljećnji dio crnogorskog fudbalskog šampionata. „Romantičari“ nisu najbolje ušli u meč, pa su u 9′ minutu nakon propusta odbrane, primili gol, koji je postigao nekadašnji igrač OFK Titograda Deni Piranić.

Ubrzo su se puleni Edisa Mulalića konsolidovali, u 22′ minutu preko Balše Sekulića izjednačili, a u 43′ golom kapitena Mirka Raičevića preokrenuli rezultat na 1-2.

Početak drugog poluvremena pripao je domaćinu koji je izjednačio preko Milana Đurišića u 56′ minutu.

Titograđani su u finišu meča preuzeli inicijativu, a u 80′ minutu, nakon kornera Ivana Novovića, golom Mamadu Mendija preokrenuli i postavili konačnih 2-3.