PODJELA BODOVA U "DERBIJU BUDUĆNOSTI"

2019-03-17

Petlići OFK Titograda i Koma remizirali su danas rezultatom 1:1 u 16. kolu lige petlića.

Ekipa Mirka Šćepanovića je povela već u prvom minutu utakmice – nakon odlične akcije gol je postigao Marko Tadić. “Zlatičani” su imali težak zadatak, da se do kraja poluvremena konsoliduju u pokušaju da izjednače.

To im je pošlo za nogom u finišu prvog dijela utakmice, kada su nakon gužve u šesnaestercu autogolom Halila Kajošaja stigli do izjednačenja.

U drugom dijelu utakmice viđena je žestoka borba, čvrsti dueli i mnogo atraktivnih poteza, ali su i jedni i drugi u nedostatku sreće ostali bez drugog pogotka.

Ovo je prvi put za obje ekipe da su odigrale neriješeno tokom čitavog prvenstva.

OFK Titograd ima 15 pobjeda i jednu neriješenu utakmicu, dok je Komov učinak 14 pobjeda, jedna neriješena i jedan poraz.