KADETI POBIJEDILI GRBALJ

2019-03-23

Kadeti OFK Titograda pobijedili su danas ekipu Grblja u 4. kolu plej-of runde kadetske lige i tako osvojili sedmi bod u drugom dijelu prvenstva.

Pobjednički gol postigao je Sava Milić u 9′ minutu iz jedanaesterca.

Odličnu partiju pružili su izabranici Miloša Rašovića. U prvom poluvremenu su imali igru, inicijativu, ali je realizacija bila loša, pa je rezultat ostao 1-0.

U drugom dijelu inicijativu su imali i igrači Grblja, ali bez konkretne ideje. Dobro su prenosili loptu, organizovali nekoliko kontranapada i uputili više udaraca prema golmanu OFK Titograda Filipu Baboviću.

Sa druge strane kadeti OFK Titograda su djelovali konkretnije i imali čak četiri zicer prilike, koje nisu iskoristili.

“U prvom poluvremenu smo igrali dobro, postigli gol. Ipak, tokom čitavog meča smo imali problem sa realizacijom. Protivnik je takođe bio dobar, a čini se da su imali isti problem. Zadovoljan sam rezultatom, ali nisam zadovoljan promašenim prilikama”, poručio je nakon meča trener kadetske selekcije Miloš Rašović.

Sledeći meč U-17 selekcija igra za sedam dana kada će Titograd gostovati Mladosti Lješkopolje.