VELIKA POBJEDA TITOGRADA

2019-03-30

Fudbaleri OFK Titograda pobijedili su Lovćen u 26. kolu fudbalskog prvenstva rezultatom 3:2.

Lovćen je poveo golom Gorana Vujovića u 7′ minutu. Reakcija je stigla od najmlađeg “romantičara” na terenu, 16-godišnjeg Ognjena Gaševića, koji je prelijepim udarcem glavom u 31′ prevario golmana Janjuševića.

Ovo je bio prvi gol Ognjena Gaševića za prvi tim.

U poslednjem minutu prvog poluvremenu sudija Nikola Vođević dosudio je penal za Lovćen koji je Goran Vujović realizovao.

Početak drugog poluvremena donio je novu energiju u redovima Titograda. Inicijativa je trajala do 78′ kada je Marko Miličković asinstirao Marku Pavićeviću koji je doveo rezultat u egal.

U 85′ minutu Mirko Raičević je dao fenomenalnu dijagonalu prema Marku Roganoviću, koji je mirno reagovao i asinstirao Pavićeviću za treći gol Titograda.

Marko Pavićević je tako postigao peti gol u dvije utakmice.