VEOMA VAŽNA POBJEDA ROMANTIČARA U BORBI ZA EVROPU

2019-04-03

Fudbaleri OFK Titograda pobijedili su danas ekipu Petrovac u 27. kolu Telekom 1.CFL rezultatom 0-1.

Petrovčani su krenuli dobro, u uvodnom dijelu imali inicijativu. Sredinom prvog poluvremena “romantičari” su uzeli loptu i vrlo brzo je uslijedio pogodak.

Dobar pas Mirka Raičevića i lošu reakciju protivničke odbrane, u 25′ minutu iskoristio je Mamadu Mendi i prevario golmana Popovića.

U drugom poluvremenu Titograd se bazirao na dobru odbranu i kontra napade, što je rezultiralo sa nekoliko dobrih akcija.

Najbolju je imao Marko Pavićević u 55′ kada je nakon dobrog pasa izašao ispred golmana domaćih, pokušao da ga savlada, ali je Popović bio siguran.

Do kraja domaćin je napadao, Titograd se branio, prijetio iz kontre, ali je ipak ostap rezultat iz 25′ minuta.

Ovo je treća uzastopna pobjeda OFK Titograda, koji se nalazi na trećoj poziciji crnogorske fudbalske lige.