REMI U PLJEVLJIMA: DVA GOLA PAVLOVIĆA, DVIJE ASISTENCIJE NOVOVIĆA

2019-04-06

Fudbaleri OFK Titograda i Rudara remizirali su rezultatom 2-2 u 28. kolu Telekom 1.CFL.

Sva četiri gola postignuta su u prvom poluvremenu. Rudar je poveo u 23′ minutu meča, preko iskusnog Radomira Đalovića.

“Romantičari” su uzvratili u 39′ minutu. Ivan Novović je centrirao, a Vojin Pavlović glavom pogodio mrežu golmana Adisa Kuča.

U finišu prvog poluvremena viđena su još dva pogotka. Rudar je u 42′ minutu, preko Milije Golubovića ponovo poveo. Reakcija je uslijedila već u sledećem minutu. Novović je odlično prošao po lijevoj strani, centrirao i na petercu pronašao Vojina Pavlovića, koji je udarcem glavom ponovo prevario golmana domaćih.

U drugom poluvremenu viđena je tvrda igra obje ekipe bez previše prilika. Rudar je u finišu imao šansu da postigne pobjednički pogodak, ali je Damir Ljuljanović odlično reagovao.