ISKRA BOLJA OD TITOGRADA

2019-04-13

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su danas od Iskre u 29. kolu Telekom 1.CFL rezultatom 1-2.

Prvu priliku na utakmici imali su zabranici Petera Pakulta. U 4′ minutu meča Pavićević je uputio udarac, ali je golman gostiju Igor Mrvaljević dobro reagovao.

Prvu najbolju priliku gosti su imali u 24′ minutu, i iskoristili su je. Gol je postigoa Balša Boričić, a Iskra je povela 0-1.

Reakcija “romantičara” uslijedila je u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada je Miloš Bakrač prošao po desnoj strani, iskoristio neopreznost odbrane i odličnim pasom asisitrao Marku Pavićeviću koji postiže osmi pogodak u sezoni.

Početak drugog poluvremena nije bio dobar za OFK Titograd. Luka Pejović je u 52′ minutu uputio dobar centaršut, a Darko Nikač je efektnim udarcem glavom prevario golmana Ljuljanovića.

Do kraja utakmice igrači OFK Titograda imali su veliki broj prilika, nametnuli inicijativu, ali nisu uspjeli da postignu izjednačujući pogodak.

Pokušavali su Sekulić, Miličković, Petrović i Pavićević, ali ipak, nedostajao je i faktor sreće, da bi se stiglo do izjednačenja.