OMLADINCI: OFK TITOGRAD PORAŽEN U FINALU KUPA

2019-04-18

Omladinci OFK Titograda nisu uspjeli da osvoje trofej pobjednika kupa Srednje regije, jer su u finalu poraženi od Budućnosti rezultatom 1:2.

Izabranici Baćka Mugoše nisu dobro ušli u meč, i već u 8′ minutu su primili prvi pogodak, nakon što je Andrija Gluščević prevario Sergeja Joksimovića.

Drugi gol Budućnost je postigls preko Ognjena Obradovića u 18′ minutu, pa je prvi dio utakmice završen rezultatom 0:2.

U drugom poluvremenu „romantičari“ su krenuli sa mnogo većom željom da postignu pogodak.

Ipak, Budućnost je igrala dobru odbranu, pokušavala da prijeti iz kontra napada, a pogodak utjehe stigao je tek u drugom minutu nadoknade, kada je Lazar Rakočević prevario golmana „plavih“ Danila Nikčevića.

Drugo izgubljeno finale u tri dana. Glavu gore, idemo dalje, idemo naprijed!