VELIKA POBJEDA KADETA ZA SEDMI MEČ BEZ PORAZA

2019-04-20

Kadeti OFK Titograda pobijedili su Budućnost u 8. kolu plej-of runde rezultatom 4:3. Izabranici Miloša Rašovića tako su ostali neporaženi u sedmom uzastopnom ligaškom meču.

Goleadu je otvorio Boško Ljumović u 8′ minutu meča, na asistenciju Ilije Živanovića.

Potom je uslijedio pad u igri mladih “romantičara”, i čak tri pogotka Budućnosti. Luka Krkeljić je postigao dva pogotka u 20′ minutu, a potom iz penala u 33′ minutu. Bogdan Obradović je postavio 1:3 u 36′ minutu, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Moglo je biti i više pogodaka u prvom dijelu, da su igrači Titograda bili preciziniji.

Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo Titogradu, koji je do kraja preokrenuo rezultat. Živanović je ponovo asinstirao, ovog puta Jovanu Kljajeviću u 48′ minutu, koji je bio precizan za 2:3.

Izjednačenje je stiglo u 64′ minutu. Živanović je fauliran u šesnaestercu, sudija Knežević je svirao penal, koji je Sava Milić realizovao.

Gol za pobjedu i 4:3 postigao je rezervista Marko Lubarda u 80′ minutu, opet na asistenciju Ilije Živanovića, koji sa sigurnošću nosi epitet igrača utakmice.

Velika pobjeda Titograda za dobar početak fudbalskog vikenda.