VASKRŠNJI FUDBAL: POBJEDE KADETA I OMLADINACA

2019-04-29

Kadeti OFK Titograda jutros su pobijedili Kom u okviru lige srednje regije, rezultatom 3:1. Izabranici Miloša Rašovića nastavili su niz dobrih rezultata, a nakon pobjede na gostovanju Iskri, na Starom aerodromu je pao Kom.

Golove su postigli Luka Mihaljević, Miloš Ljutica i Boško Vukčević.

“Zadovoljan sam današnjom igrom, ali samo u prvom poluvremenu, jer smo u prvih 45 minuta postigli tri gola. U drugom poluvremenu smo stali i primili pogodak, ali ipak, zadovoljni smo jer smo osvojili tri boda i savladali lidera prvenstva srednje regije”, kazao je Rašović nakon meča.

Šef kadetske selekcije Miloš Rašović, u odsustvu trenera omladinaca – zbog obaveza na razvojnom turniru u Zenici, gdje nastupa kadetska reprezentacija Crne Gore – predvodio je omladince OFK Titograda koji su na svom terenu porazili Zetu rezultatom 4:1.

Igralo se 8. kolo omladinske lige, a strijelci su bili Ognjen Gašević, strijelac dva gola u 10′ i 71′ minutu. Amir Muzurović je dao gol u 22′, a krilni igrač Alden Škrijelj postigao je pogodak u 64′ minutu meča.

Gol za Zetu postigao je Lazar Lambulić u deset minuta prije kraja meča.