KADETI OSVOJILI BOD

2019-08-18

Kadeti OFK Titograda osvojili su bid na gostovanju Podgoricu u 3. kolu kadetske lige Crne Gore.

Izabranici Miloša Rašovića gubili su rezultatom 2:0, ali su ipak do kraja utakmice uspjeli da postignu dva pogotka i osvoje bod na veoma teškom gostovanju.

Podgorica je povela u 39′ minutu, golom Enesa Habibovića, pa je rezultat na poluvremenu bio 1:0. Početak drugog dijela pripao je domaćinu. Marko Vujačić je u 49′ minutu povećao na 2:0 i postavio mladi. “romantičarima” veoma težak zadatak.

Odgovor je stigao u 61′ i 63′ minutu preko lijevog krila Titograda. Sava Milić je za dva minuta postigao dva gola i izjednačio rezultat.

Do kraja je viđena velika borba. Bilo je prilika na obje strane, ali je rezultat ostao neriješen.