UBJEDLJIVA POBJEDA OMLADINACA

2019-08-18

Omladinci OFK Titograda pobijedili su Zetu u drugom kolu omladinske lige, rezultatom 5:2.

Izabranici Željka Ćetkovića igrali su odlično, i upisali prvu pobjedu i četvrti bod u dva kola.

Zetu je načeo vezista Petar Mališić u 5′ minutu. Drugi gol je postigao Novak Kovačević i 16′ minutu, odlično plasiranim udarcem, sa 20 metara. U 21′ gosti su uspjeli da smanje zaostatak. Sa bijele tačke, gol je dao Nikola Pejović.

Razlika od jednog gola trajala je 15 minuta. U 36′, Lazar Rakočević je bio strijelac trećeg gola za “romantičare”. Isti igrač, u drugom poluvremenu povećava na 4:1. U 52′ minutu Rakočevićć postiže pogodak i dovodi svoju ekipu pred prvom pobjedom u sezoni.

U 67′ minutu Zeta je smanjila na 4:2,preko rezerviste Nikole Bjelobrkovića, a Titograd je preko svog rezervnog igrala Lazara Kukuličića u 73′ minutu došao do konačnih 5:2.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20,

2. kolo, Trening kamp OFK Titograd, Podgorica, 17.08.2019, 17:00, Broj gledalaca: 30

OFK TITOGRAD:

Prvi tim: Ivan Zlajić(G), Luka Ljumović (od 59′ Filip Jadžić), Lazar Rakočević(od 78′ Ivan Jovanović), Emir Spahić, Petar Mališić(od 65′ Nikola Krivokapić), Daniko Vujović, Amir Muzurović, Novak Kovačević, Aldin Ćatović (od 78′ Blažo Šuškavčević), Stefan Radović(od 59′ Lazar Kukuličić), Nemanja Popović(od 78′ Marko Šćepanović).

Rezerve: Filip Jadžić, Matko Šćepanović, Ivan Jovanović, Nikola Krivokapić, Lazar Kukuličić, Blažo Šuškavčević.

ZETA:

Prvi tim: Milan Grbavčević, Nikola Pejović, Balša Batrović(od 78′ Denad Bašanović), Ognjen Đinović, Simo Popović(od 46′ Aleksandar Krstović), Miloš Vukčević(od 63′ Miloš Krstović), Vaso Peličić(od 59′ Nikola Bjelobrković), Ilija Tripunović, Nikola Matanović, Nikola Vukčević(od 63′ Gojko Stajkić), Marko Pajović(od 78′ Rade Puletić).

Rezerve: Nikola Bjelobrković Denad Bašanović, Miloš Krstović, Viktor Vukčević, Rade Puletić, Aleksandar Krstović, Gojko Stajkić.