OMLADINCI IGRALI NERIJEŠENO

2019-08-26

Omladinsci OFK Titograda igrali su neriješeno u Radanovićima na gostovanju Grblju, rezultatom 1:1, u 3. kolu omladinske lige. Izabranici Željka Ćetkovića bili su bolji rival u ovom susretu.

Uprkos dobroj igri Titograda, Grbalj je prvi poveo. Mitar Kovačević je zatresao mrežu Sergeja Joksimovića u 56′ minutu. Muzurović je odgovorio u ime “romantičara” u 67′ minutu i postavio konačnih 1:1.

“Nemam šta da zamjerim momcima. Igrali su dobar fudbal, napadali i stvarali prilike, ali nismo došli do pobjede. Zadovoljan sam odnosom i igrom. Već gledamo sledeću utakmicu”, kazao je nakon meča trener omladinaca Željko Ćetković.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20
3. kolo, Stadion Donja Sutvara, Radanovići
25.08.2019.
17:00
Broj gledalaca: 30

Glavni sudija: Dejan Marković, I pomoćnik: Miloš Janković, II pomoćnik: Slobodan Stanković, Delegat: Božidar Bulatović

Grbalj

Prvi tim: Nikola Kovačević(G), Filip Drobnjak, Petar Pribilović, Ljubomir Tučević, Mitar Kovačević, Miloš Milović, Andrija Krivokapić, Aleksandar Glavan, Miloš Perović, Vuk Ćosić, Đorđe Stešević(C).

Rezerve: Danilo Mrvaljević(G), Rejhan Čelebić, Vlado Bogetić, Aljbijan Vorfaj, Pavle Penda, Momčilo Popović, Marko Krstović.

Titograd

Prvi tim: Sergej Joksimović(C), Balša Adžić, Danilo Vujović, Lazar Rakočević, Filip Jadžić, Novak Kovačević, Emir Spahić, Nemanja Popović, Luka Ljumović, Amir Muzurović, Aldin Ćatović(C).

Rezerve: Ivan Zlajić(G), Stefan Radović, Sava Milić, Nikola Krivokapić, Lazar Kukuličić, Marko Šćepanović, Petar Mališić.