DANI DOBROG FUDBALA: TREĆA UZASTOPNA POBJEDA TITOGRADA

2019-08-31

Dani dobrog fudbala vraćaju se na stadion OFK Titograda. Nakon lošeg starta, izabranici Dragoljuba Đuretića ostvarili su treću uzastopnu pobjedu – računajući kup – i na dvonedeljnu pauzu odlaze sa velikim razlogom za zadovoljstvo.

Danas je, na stadionu pod Malim brdom pao OFK Petrovac, a pored osvojena tri boda, “romantičari” su spakovali tri gola u mrežu domaćih.

Vodeći pogodak dao je Luka Merdović u 29′ minutu. Četiri minuta kasnije, defanzivac Ađana Činedu je postigao svoj prvijenac, a konačnih 0:3 postavio je kapiten Jovan Nikolić.

Ovo je bio prvi Nikolićev pogodak od njegovog dolaska u klub.

Nakon prva četiri kola u kojim Titograd nije došao do pogotka, u poslednja dva kola “romantičari” su postigli čak šest golova.

Nakon šest odigranih kola Titograd se nalazi na petoj poziciji Telekom 1.CFL sa osam osvojenih bodova.

U sledećem kolu Titograd dočekuje Budućnost u velikom gradskom derbiju.