OMLADINCI BEZ POBJEDE U BARU

2019-09-14

Omladinska selekcija OFK Titograda propustila je priliku da pobijedi Mornara u gostima u 5. kolu omladinske lige. Izabranici Željka Ćetkovića prvi su primili pogodak, Mornar je poveo u 20′ minutu golom Anesa Sinanovića.

U 35′ minutu dosuđen je jedanaesterac za OFK Titograd, koji je iskoristio vezista i kapiten Danilo Vujović.

Na poluvremenu, rezultat je bio 1:1. Titograd je odlično ušao u drugi dio meča, preuzeo inicijativu i došao do prednosti. Gol za 1:2 postigao je napadač Lazar Rakočević u 58′ minutu susreta.

Djelovalo je da će omladinci OFK Titograda doći do pobjede i sva tri boda. Ipak, tu nadu je, četiri minuta kasnije ugasio kapiten domaćeg tima Nikola Dragojević. U 62′ minutu Mornar je poravnao na 2:2 što je bio i konačan rezultat.

“Manjak koncentracije u defanzivi nas je koštao sigurne pobjede”, kratko je prokomentarisao trener omladinaca Željko Ćetković.

OFK Titograd u pet kola ima šest osvojenih bodova.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20

1. kolo, SRC Topolica, Bar
    14.09.2019.
    15:30
    Broj gledalaca: 40

Glavni sudija: Miloš Laličić, I pomoćnik: Goran Ivanović, II pomoćnik: Slobodan Stanković, Delegat: Radoš Ilinčić

MORNAR

Prvi tim: Amir Begzić(G), Nikola Dragojević(C), Bogdan Bušković, Anes Sinanović, Vasilije Brežanin, Ognjen Raičković(od 58′ Danis Karastanović), Bojan Marstijepović, Darijan Duraković, Ajlan Hajdarović(od 70′ Tarik Žigović), Eldin Mekić, Ognjen Bujišić(od 46′ Arijan Liharević)

Rezerve: Elvis Halilović(G), Tarik Žigović, Danis Karastanović, Arijan Liharević

OFK TITOGRAD

Prvi tim: Lazar Živanović(G), Emir Spahić, Lazar Kukuličić(od 46′ Dino Đukić), Danilo Vujović(C), Novak Kovačević(od 88′ Blažo Šuškavčević), Filip Jadžić, Balša Adžić, Lazar Rakočević, Marko Šćepanović, Nemanja Popović, Petar Mališić(od 88′ Nikola Krivokapić)

Rezerve: Dino Đukić, Blažo Šuškavčević, Stefan Radović, Nikola Krivokapić, Ivan Jovanović.