PETLIĆI POBJEDOM OTVORILI SEZONU: BEZ PORAZA I U 27. MEČU!

2019-09-14

Selekcija petlića pobjedom je otvorila novu sezonu. Izabranici Mirka Šćepanovića savladali su Kom u gostima rezultatom 1:3, pa su tako ostali neporaženi i u 27. uzastopnom meču, računajući prethodnu sezonu.

Kom je poveo u 13′ minutu, a odgovor najmlađih “romantičara” stigao je u 25′. U protivničkom šesnaestercu loptu je odlično prihvatio Dragutin Šaranović, koji je preciznim udarcem donio izjednačenje Titogradu.

Na poluvremenu, rezultat je bio 1:1.

U nastavku, Titograd je preuzeo inicijativu i odličnom pas igrom stvarao šanse, da bi u 43′ minutu preko napadača Đorđa Stijepovića došao do prednosti od 1:2.

Nisu se tu zaustavili izabranici Mirka Šćepanovića, već su u 54′ minutu došli do dva gola prednosti, a strijelac je ponovo bio Đorđe Stijepović.

Podsjetimo, prethodne sezone petlići OFK Titograda su dominantno osvojili titulu, kada su u 26 mečeva ostali neporaženi, sa učinkom od 25 pobjeda i jednim remijem.