STARIJI PIONIRI REMIZIRALI SA KOMOM, MLAĐI POBIJEDILI BUDUĆNOST

2019-09-15

Stariji pioniri OFK Titograda, generacija 2005., remizirala je danas sa Komom na Zlatici u prvom kolu pionirske lige, rezultatom 1:1.

I pored dobre igre, izabranici Ivana Milića nisu uspejli da dođu do tri boda. U prvom poluvremenu, dva puta su pogađali okvir gola, konkretno Pavićević i Radulović, a Pavićević nije iskoristio priliku jedan na jedan.

Kao što to i obično biva u fudbalu, za promašaje su kažnjeni. Na startu prvog poluvremena Barac dovodi Kom u vođstvo.

Ipak, konsolidovali su se igrači Ivana Milića, ponajviše Nemanja Pavićević, koji je uspio, da drugi put na meču, lobuje protivničkog golmana, ali je ovog puta, umjesto prečke pogodio mrežu.

Na drugom kraju grada, mlađi pioniri – generacija 2006., gostovala je Budućnosti. Izabranici Mirka Šćepanovića poveli su preko Andrije Skrobanovića u prvom poluvremenu. U drugom dijelu meča Budućnost je preko Andrije Jovanovića stigla do izjednačenja.

Pobjedu i prva tri boda za pionire 2006. godište donio je Aleksa Stijepović u finišu susreta. Izašao je rezervista Titograda ispred protivničkog golmana i preciznim udarcem donio pobjedu “romantičarima”.