KADETI: TITOGRAD ODLIČNOM IGROM DO POBJEDE

2019-09-21

Kadeti OFK Titograda pobijedili su Zetu u 8. kolu kadetske lige i tako se vratili na pobjednički kolosjek, nakon što su poraženi od Mornara u 7. kolu. Izabranici Miloša Rašovića pokazali su željenu reakciju i rezultatom 4:2 pobijedili ekipu iz Golubovaca.

Prva dva gola bila su djelo Save Milića koji je u 14′ i 15′ minutu doveo Titograd do 2:0.

Gosti su smanjili razliku jednim golom u 34′ preko Jovana Vujačića i postavili rezultat na poluvremenu 2:1.

U drugom dijelu vidjeli smo još tri pogodtka. Marko Lubarda je u 57′ minutu postigao gol za 3:1. Zeta je smanjila u 72′, a strijelac je bio ponovo Jovan Vujačić.

Konačnih 4:2 postavio je Igor Radević u 84′ minutu.

Sjajna igra izabranika Miloša Rašovića i nova tri boda.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 19/20

1. kolo
    Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
    21.09.2019.
    11:00

Glavni sudija: Marko Popović, I pomoćnik: Jovan Došljak, II pomoćnik: Nikoleta Obradovic, Delegat: Nebojša Domazetović