LIGA PIONIRA 2005: TITOGRAD LAKO SA ZABJELOM!

2019-09-22

Pioniri OFK Titograda, godiste 2005, savladali su danas ekipu Zabjela rezultatom 13:0.

Izabranici Ivana Milića ni u jednom momentu nisu izgubili kontrolu nad utakmicom, pa su gostujućeg rivala deklasirali sa 13 golova u mreži, ali i mnogo neiskorišćenih prilika.

Strijelci su bili: Hamo Bicić u 10′, 40′ i 63′ minutu. Dženis Ličina je ostvario het trik golovima u 55′, 61′ i 69′ minutu. Nemanja Pavićević je postigao dva gola u 21′ i 46′, a isti učinak imao je Rajko Popović u 50′ i 65′ . Luka Smolović je bio strijelac u 32′, Ognjen Vukašinović u 45′ i Janko Prelević u 3′.

LIGA PIONIRA 2005
OFK TITOGRAD – ZABJELO
Pomoćni teren OFK Titograd, Podgorica
Kolo 2
13:0 (3:0)

Službena lica: Kalezić NIkola(Sudija), Potpara Nikola(1. pomoćnik), Radulović Nikola(2. pomoćnik), Krivokapić Gajo(delegat).

Nikola Trebješanin, Janko Prelević, Marko Mandić, Luka Radulović, Hamo Bicić, Nemanja Pavićević, Luka Smolović, Rajko Popović, Danilo Drakić, Ognjen Vukašinović, Luka Ceković.

Rezerve: Ilija Mišurović, Damjan Obradović, Dženis Ličina, Ivan Ivanović.