LIGA PIONIRA 2006: REMI U DERBIJU STAROG AERODROMA

2019-09-22

Derbi Starog aerodroma u ligi pionira 2006. godište između Titograda i Starog aerodroma donio je sve što prosječni fudbalski ljubitelj želi da vidi.

Vidjeli smo neizvjesnost, dramu, četiri gola i na kraju podjelu bodova.

Titograd je bolje ušao u utakmicu i poveo u 22′ minutu preko Andrije Skrobanovića. Odgovor je stigao četiri minuta kasnije preko Balše Petkovića. Stari aerodrom je izjednačio na 1:1.

Početak drugog poluvremena pripao je Starom aerodromu, koji je došao do pogotka i preokrenuo rezultat. Strijelac je, u 540 minutut bio Mitar Kiković.

Do kraja, Titograd je jurio rezultat, pokušavao da dođe do gola Popovića i u tome je uspio, nakon mnogo prilika, u poslednjem minutu meča. Gol je postigao rezervista Keković Đorđe.

LIGA PIONIRA 2006. GODIŠTE – 2019-2020
OFK TITOGRAD – STARI AERODROM
Trening kamp OFK Titograda, Podgorica
2:2(1:1)

Službena lica: Prentić Nemanja(sudija), Goločević Stefan(I pomoćnik), Pavićević Jovana(2. pomoćnik), Šćepanović Dragan(delegat).

Vaso Abramović, Halil Kajošaj, Elez Adžović, Lazar Martinović, Nemanja Radević, Dragutin Šaranović, Pavle Ćetković, Andrija Skrobanović, Uroš Lopičić, Marko Tadić, Tomislav Turović.

Rezerve: Lazar Maraš, Aleksa Krivokapić, Nikola Dajković, Leonardo Gojčaj, Đorđe Keković, Mitar Darmanović, Asmin Škrijelj, Pavićević Matija.