PODJELA BODOVA KRAJ BISTRICE

2019-09-28

Fudbaleri Sutjeske i OFK Titograda remizirali su danas na stadionu Kraj Bistrice u 10. kolu Telekom 1.CFL rezultatom 1:1. Izabranici Dragoljuba Đuretića prvi su poveli. Gol za Titograd, u 54′ minutu, na asistenciju Mamadu Mendija, postigao je mladi napadač Igor Vukčević. Odgovor domaćina, aktuelnog državnog šampiona, stigao je samo minut kasnije. Kapiten Jovan Nikolić, srušio je Damira Kojaševića u šesnaestercu, a sudija Mileta Šćepanović pokazao je na bijelu tačku. U 55′ minutu, siguran je bio Marko Vučić.

Obje ekipe ušle su dobro u meč. Prvu priliku imali su “romantičari” u 3′ minutu. Lucas Gomes je odlično uposlio Mendija, koji je dobro šutirao, ali je Giljen odbranio nogom. Sutjeska je uzvratila u 6′, pokušajem bivšeg igrača Titograda Marka Ćetkovića, ali je Ivanović odlično odbranio.

Na poluvremenu je bilo 1:1.

U drugom dijelu igralo se podjednako tvrdo, ali smo ipak vidjeli golove. Podjela bodova, vjerovatno je i najrealniji epilog današnjeg susreta.

TELEKOM 1. CFL 19/20
10. kolo, Gradski stadion, Nikšić
28.09.2019.
16:00
Broj gledalaca: 400

Glavni sudija: Mileta Šćepanović, I pomoćnik: Milutin Đukić, II pomoćnik: Miodrag Brajović, Četvrti sudija: Radoje Pajović, Kontrolor suđenja: Amil Gerina, Delegat: Radojica Klačar