TEŽAK PORAZ KADETA U GRADSKOM DERBIJU

2019-09-28

Kadeti OFK Titograda poraženi su danas na gostovanju Budućnosti rezultatom 5:0 u 9. kolu kadetske lige. Izabranici Miloša Rašovića, ustuknuli su pred favoritom, koji je već u prvom poluvremenu postigao četiri pogotka.

Aleksa Ćetković je postigao prvi pogodak u 4′ minutu. U 32′ i 37′ Balša Tošković povećava prednost na 3:0, a u 43′ Jovan Đukić iz jedanaesterce dovodi Budućnost do 4:0.

U drugom dijelu meča, Titograd je pokušavao, ali bezuspješno. Preuzeo je inicijativu, imao nekoliko prilika, ali nije došao do gola. Sa druge strane, u finišu meča Budućnost je Damjana Mugoše u 84′ došla do petog pogotka koji je značio i pobjedu plavo-bijelih 5:0.