OMLADINSKA LIGA: REMI U GRADSKOM DERBIJU

2019-09-29

Omladinci OFK Titograda odigrali su neriješeno na gostovanju Budućnosti u 7. kolu omladinske lige, rezultatom 3:3. Izabranici Željka
Ćetkovića bili su nadomak pobjede, ali su plavo-bijeli uspjeli da izjednače i ostanu neporaženi. Budućnost je povela preko Jovana Dašića u 10′ minutu, bila bolji rival u prvom dijelu utakmice. pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 1:0.

Trener Titograda Željko Ćetković na poluvremenu je uspio da podigne ekipu, motiviše ih da u drugi dio meča uđu bolje i da napadnu lidera šampionata.

U 49′ minutu Titograd je izjednačio. Iz penala je bio siguran napadač Lazar Rakočević. Isti igrač je u 60′ minutu kompletirao preokret Titograda, sjajnim udarcem glavom. Ipak, Budućnost nije posustala pred dobrom igrom Titograda i u 64′ minutu dolazi do izjednačenja golom rezerviste Neđeljka Kovinića. Nakon primljenog gola, u igru ulazi Marko Šćepanović. Lijevom beku Titograda bilo je dovoljno 60 sekundi u igri da postigne pogodak, za novo vođstvo “romantičara”.

Djelovalo je da će Titograd uspjeti u namjeri i nanijeti prvi poraz Budućnosti, ali se dobro igrom ispriječio rezervista Kovinić koji je novim pogotkom u 79′ minutu postavio konačnih 3:3.

OMLADINSKA LIGA CRNE GORE 19/20
7. kolo
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica
29.09.2019.
15:00
Broj gledalaca: 150

Glavni sudija: Miloš Savović, I pomoćnik: Emir Kuloglija, II pomoćnik: Danilo Pejović, Delegat: Miodrag Gardašević