KADETI OSMICOM DOČEKALI BOKELJ

2019-10-05

Kadetska selekcija OFK Titograda pobijedila je Bokelj rezulatom 8:0 u 10. kolu kadetske lige. Izaranici Miloša Rašovića pokazali su reakciju, koja se čekala, nakon nedavno izgubljenog gradskog derbija protiv Budućnosti.

Utakmica je bila u egalu samo pola sata. U 31′ minutu Igor Radević dovodi Titograd u vođstvo i tog trenutka počinje dominacija “romantičara”. Luka Mihaljević je povisio na 2:0 u 34′ minutu, što je bio rezultat na poluvremenu. Isti igrač, u 51′ minutu postiže gol za 3:o i već tada je bilo jasno da će Titograd osvojiti sva tri boda.

Izabranici Miloša Rašovića imali su više od igre, napadali su, dominirali u posjedu lopte, stvarali su prilike i to je dalo rezultate.

U 59′ i 72′ minutu uslijedila su dva gola Ilije Živanovića, pa su “romantičari” došli na 5:0. Miloš Rašović je ubrzo iskoristio sve izmjene i cijelu klupu uveo u igru.

Rezervista na današnjoj utakmici Jovan Kljajević upisao se u strijelce – ne jednom – već tri puta. U 76′, 82′ i 88′ minutu Jovan Kljajević je postizao golove i za 12 minuta došao do het trika.

Titograd je u ovom susretu opravdao ulogu favorita.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 19/20
10. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
05.10.2019.
10:00
Broj gledalaca: 50

Glavni sudija: Davor Božović, I pomoćnik: Goran Šućur, II pomoćnik: Samir Krnić, Delegat: Darko Knežević

Demir Adrović(G)(od 65′ Danilo Raičković), Rade Đaković(od 62′ Aleksa Ivanović), Igor Radević(od 54′ Luka Lakušić), Jovan Vujisić, Luka Mihaljević(od 54′ Miloš Ljutica), Damir Adrović(od 54′ Jovan Kljajević), Marko Lubarda(od 62′ Marko Raičević), Sava Milić(od 62′ Balša Janković), Ilija Živanović, Boško Ljumović(C), Andrej Minić.

Rezerve: Danilo Raičković(G), Miloš Ljutica, Luka Lakušić, Marko Raičević, Aleksa Ivanović, Jovan Kljajević, Balša Janković.