ODLIČNA IGRA: KADETI SLAVILI U TIVTU

2019-10-09

Kadeti OFK Titograda slavili su na gostovanju Arsenalu rezultatom 0:4, u 11. kolu omladinske lige. Po veoma teškim terenu za igru igrači Miloša Rašovića igrali su strpljivo, svaku akciju gradili rezonski i na kraju došli do pobjede.

Prvi pogodak postigao je Jovan Vujisić u 18. minutu i to je bio rezultat poluvremena. Domaćin je bio veoma agresivan, pa je “romantičarima” otežan posao.

U 74′ minutu vezista Boško Vukčević, koji je zamijenio Luku Smolovića u 70 minutu, postiže drugi pogodak.

Nakon toga, domaćin je posustao. U 89′ i 93′ minutu Sava Milić je sa dva brza gola postavio konačnih 0:4.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 19/20
11. kolo
Stadion FK Arsenal, Tivat
09.10.2019.
14:30
Broj gledalaca: 50

Glavni sudija: Branko Odalović, I pomoćnik: Igor Tomašević, II pomoćnik: Petar Gajić, Delegat: Novak Ćeranić