TITOGRAD NADIGRAO BUDUĆNOST: TRI GOLA SKROBANOVIĆA ZA PROLAZ DALJE

2019-10-10

Pioniri OFK Titograda 2006. godište pobijedili su danas Budućnost u gostima, u prvom kolu kupa udruženja klubova Centar, rezultatom 1:5. Izabranici Mirka Šćepanovića u potpunosti su nadigrali gradskog rivala i demonstrirali fudbalsku dominaciju u današnjem meču.

Titograd je poveo u 5. minutu golom Andrija Skrobanovića. Mladi napadač odlično se snašao u šesnaestercu domaćina. Ukrao loptu odbrani, driblingom izbacio golmana i poput vrsnih napadača zatresao mrežu.

Drugi gol u mreži domaćina desio se nakon centaršuta Nemanje Radevića. Lopta je pogodila odbrambenog igrača Budućnosti, okrznula ga i završila u mreži plavo-bijelih.

Rezultat na kraju prvog dijela bio je 0:2.

Nije se dugo čekalo da Titograd dođe do tri gola prednosti. U 41. minutu Ćetković je odlično uposlio Skrobanovića, koji je utrčao u šesnaesterac i postigao svoj drugi pogodak, a treći za “romantičare”.

Isti igrač u 49. minutu igre dolazi do het trika – 0:4 za Titograd.

Domaćin je stigao do utješnog pogotka u 62′ minutu. Aleksa Karadžić odlično oduzeo loptu gostima, prošao dva igrača i savladao golaman Milovića za 1:4.

Tri minuta prije kraja Titograd postiže i peti pogotak. Aleksa Stijepović se odlično snašao, šutirao, golman domaćih odbio loptu, a Stijepović drugi put bio siguran za 1:5.

Velika pobjeda Titograda i prolaz u drugu rundu.