PIONIRI 2006: TITOGRAD PREJAK ZA ADRIJU

2019-10-12

Mlađi pioniri OFK Titograda djeluju zastrašujuće. Protivnici strahuju pred naletom izabranika Mirka Šćepanovića koji su danas upisali četvrtu pobjedu u ovoj sezoni. Igrači 2006. godišta pobijedili su ekipu Adrije rezultatom 1:12 u 5. kolu lige pionira.

Titograd je poveo u 2′ minutu golom Lazara Maraša, a onda je krenula goleada. Andrija Skrobanović i Marko Tadić su upisali po het trik. Skrobanović je tresao mrežu u 3′, 20′ i 41′ minutu, Tadić 14′, 15′ i 25′. Uroš Lopičić je dva puta tresao mrežu u 29′ i 42′ minutu, Đorđe Keković u 47′ i 61′, dok je Matija Pavićević jednom zatresao mrežu u 63′ minutu.

Sa druge strane, gosti su uspjeli da dođu do pogotka u 22′ minutu preko kapitena Koče Rajkovića.

LIGA PIONIRA 2006 – 19/2
05. kolo, Pomoćni teren OFK Titograd,
12.10.2019.
16:00
Broj gledalaca: 50

Glavni sudija: Vuk Gašić, I pomoćnik: Miljan Ralević, II pomoćnik: Milan Asanović, Delegat: Senad Padović