PIONIRI OSVOJILI BOD U NIKŠIĆU

2019-10-13

Pioniri OFK Titograda remizirali su sa Sutjeskom u Nikšiću u 5. kolu pionirske lige, rezultatom 2:2. Izabranici Ivana Milića ostali su neporaženi u petom prvenstvenom susretu, ali imaju čime da žale. jer su dva puta vodili i bili blizu pobjede. Na pomoćnom terenu FK Sutjeske odigrana je odlična utakmica, sa mnogo prilika i četiri pogotka.

Titograd je poveo u 7′ minutu golom veziste Janka Prelevića. Nikšićani su do izjednačenja stigli u drugom poluvremenu. U 40′ minutu strijelac je bio kapiten Vasilije Perošević.

Romantičari nisu odustali od tri boda, a drugi gol ponovo je bio djelo Janka Prelevića u 48′ minuta. Bio je Titograd nadomak pobjede, ali se na tom putu ispriječio timski duh Sutjeske koji su uspjeli da dođu do izjednačenja.

U 54′ minutu rezervista Andrija Poček postavlja konačnih 2:2.

LIGA PIONIRA 2005 – 19/20
5. kolo, Pomoćni teren FK ”Sutjeska-Nikšić”, Nikšić
13.10.2019.
11:00
Broj gledalaca: 60

Glavni sudija: Boris Rebronja, I pomoćnik: Bojan Mirković, II pomoćnik: Stefan Popović, Delegat: Đorđe Mirković