PORAZ PIONIRA, PODGORICA IDE DALJE

2019-10-16

Pioniri OFK Titograda 2005. godište, poraženi su na gostovanju Podgorici u osmini finala kupa UKC rezultatom 2:1. Podgorica je vodila do veći dio susreta, pa je pobjeda u ovom susretu sa razlogom pripala domaćinu.

Strijelci na današnjem meču bili su Vujisić Lazar u 18′ i Amar Methadžović u 37′ minutu za domaćina. Sa druge strane, u redovima “romantičara” gol je postigao Hamo Bicić u 58′ minutu.

Ovo je ujedno i prvi poraz za izabranike Ivana Milića, koji su neporaženi u ligi, ali su danas, u prvom susretu u kupu poraženi i time završili takmičenje.

KUP UK CENTAR ZA PIONIRE 19/20
DG ARENA PODGORICA
16.10.2019.
13h

Glavni sudija: Luka Bulatović, I pomoćnik: Stefan Goločevac, II pomoćnik: Tadija Đokić, Delegat: Igor Raičević.