PIONIRI REMIZIRALI SA POLET STARSOM

2019-10-19

Pioniri OFK Titograda 2005. godište odigrali su neriješeno sa Polet Starsom u Nikšiću, u 6. kolu pionirske lige rezultatom 1:1. Izabranici Ivana Milića prvi su poveli golom Hama Bicića u 15′ minutu. Deset minuta kasnije domaćin je stigao do izjednačenja, a strijelac je bio kapiten Vasilije Adžić.

Pioniri OFK Titograda ostali su neporaženi i u šestom kolu. Osvojili su 12 bodova i treći su na tabeli pionirskog šampionata.

LIGA PIONIRA 2005 – 19/20
6. kolo
Stadion FK “Polet stars”, Nikšić
19.10.2019.
09:00
Broj gledalaca: 50

Glavni sudija: Nikola Kostić, I pomoćnik: Ivan Bojić, II pomoćnik: Stefan Popović, Delegat: Milojica Srdanović