ROMANTIČARI PORAŽENI NA GOSTOVANJU RUDARU

2019-10-19

Fudbaleri OFK Titograda poraženi su na gostovanju Rudaru u 13. kolu Telekom 1.CFL, rezultatom 3:1. Iako zvanično nije upisao het trik, sva tri gola domaćih zasluga su napadača Vula Vujačića.

Prvi pogodak zaveden je kao autogol Saše Ivanovića u 6′ minutu. Vujačić je ušao u šesnaesterac, nakon čega se stvorila gužva ispred gola Ivanovića, a onda je Raičević pokušao da izbaci i pogodio svog golmana, nakon čega se lopta odbila u mrežu.

Ovaj pogodak nagovijestio je lošu igru “romantičara”, a dao vjetar u leđa gostima.

Do poluvremena bilo je 2:0. U 32′ minutu Vujačić je zatresao mrežu.

Nakon pauze Titograd je smanjio rezultat na 2:1. U 46′ minutu Igor Vukčević je pogodio i dao nadu da će Titograd doći do izjednačenja. Ipak, nisu uspjeli u tome. Vujačić je stavio tačku na ovaj susret i donio svom timu nova tri boda. Bio je to 70′ minut meča i 3:1 za Rudar.

TELEKOM 1. CFL 19/20
12. kolo,
Gradski stadion, Pljevlja
19.10.2019.
13:30

Glavni sudija: Savo Vujović, I pomoćnik: Aleksandar Đikanović, II pomoćnik: Vladan Todorović, Četvrti sudija: Miraš Cerović, Kontrolor suđenja: Dejan Pajović, Delegat: Miloš Jovović