POBJEDA TITOGRADA ZA PROLAZ DALJE

2019-10-23

Fudbaleri OFK Titograda pobijedili su Bokelj u revanš meču 1/8 finala kupa Crne Gore rezultatom 2:1, a u ukupnom rezultatu 4:2. Izabranici Dragoljuba Đuretića tako su opravdali ulogu favorita, ali su do prvog gola čekali do 71′ minuta. Tada je Jovan Nikolić zatresao mrežu gostiju.

Drugi pogodak djelo je Marka Miličkovića, koji je mrežu zatresao u drugom minutu nadoknade. Dva minuta kasnije Igor Poček je pogodio za goste, za konačnih 2:1.

KUP CRNE GORE 19/20
2. kolo
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica
23.10.2019.
13:30
Broj gledalaca: 100

Glavni sudija: Miraš Cerović, I pomoćnik: Marjan Paunović, II pomoćnik: Jovan Došljak, Četvrti sudija: Miloš Nedić, Kontrolor suđenja: Goran Mihaljević, Delegat: Saša Bezarević

Saša Ivanović(G), Marko Roganović, Jovan NIkolić(C), Balša Banović, Amir Muzurovič, Miloš Brnović(od 64′ Ivan Novović), Marko Matanović(od 58′ Mirko Raičević), Radomir Đalović, Radule Živković, Ognjen Gašević(od 74′ Marko Miličković), Mendy Mamadou.

Rezerve: Sergej Joksimović(G), Igor Vukčević, Ivan Novović, Marko Miličković, Mirko Raičević, Nemanja Popović, Alden Škrijelj.